logotype
Вже маєш аккаунт?
dashboard dashboard
«Дитина не сама». Чат бот із захисту прав дітей.

«Дитина не сама». Чат бот із захисту прав дітей.

Яким чином в умовах війни права дитини можуть бути  захищені та реалізовані?  Ми тримаємо руку на пульсі повідомлень, які можуть бути для Вас корисними. Тому, якщо ви потребуєте допомоги, пропонуємо Вам скористатись чат-ботом «Дитина не сама». Тут ви знайдете корисну інформацію про те, як допомогти дітям, що втратили батьків, потребують прихистку, загубились або чиї права були порушені під час війни.

 

Бережіть себе та своїх близьких, Ваш citizen.in.ua.

Дорогі десятикласники, шановні колеги,  Вітаємо вас із початком нового навчального року.

Дорогі десятикласники, шановні колеги, Вітаємо вас із початком нового навчального року.

Вже п'ятий навчальний рік поспіль Асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» запрошує десятикласників та їх педагогів, у ході вивчення предмету «Громадянська освіта. 10 кл.», скористатися цікавим інтерактивним онлайн ресурсом www.citizen.in.ua

Зареєстровані  на сайті користувачі можуть проходити навчання як у формі індивідуальної так і колективної взаємодії. Зокрема учні мають можливість ознайомитися із цікавою та корисною інформацією до кожної із 60-ти тем, а також переглядами навчальні відео й виконувати конкретні завдання.

При цьому вчитель громадянської освіти зможе   впливати на характер домашніх завдань до кожного  теми; оцінювати роботи учнів  свого класу,  ознайомлюватися в електронному класному журналі із характером роботи  учнів  у ході вивчення певної теми;  проводити на базі сайту підсумкове оцінювання за кожним розділом курсу тощо. 

Вчитель, котрий впродовж року  разом зі своїми учнями використовував онлайн платформу у ході вивчення курсу громадянської освіти, може отримати сертифікат про проходження онлайн курсу з громадянської освіти. 

 

Реєстрація на новий, 2022-2023 н.р. відкрита.  Чекаємо на Вас!

Вітаємо з початком нового навчального року!

Вітаємо з початком нового навчального року!

Шановні колеги, студенти, вчителі та учні, вітаємо усю освітню громаду з початком навчального року!
Бажаємо вам наснаги, натхнення, позитиву.

Нехай цей рік почнеться вдало і проходить успішно, кожен день знаменується навіть і маленькою, але перемогою, а отримані знання і навички відкривають нові двері до мрій, інтересів і рекордів!

Шановні десятикласники 2022-23 н.р. та вчителі громадянської освіти.

Шановні десятикласники 2022-23 н.р. та вчителі громадянської освіти.

У рамках вивчення шкільного курсу громадянської освіти,  на сайті www.citizen.in.ua відкрита реєстрація на 2022-2023 н.р.

Запрошуємо долучитися на нашої учнівської та вчительської Cпільнот.  На вас чекають цікаві тексти та відео до кожного уроку, інтерактивні та практично орієнтовані завдання,  електронна фіксація активності кожного учасника в особистих кабінетах учня та класному журналі.

Реєструйтеся, кожен зокрема та усім класом, і це зробить знайомство з громадянською освітою цікавою та неповторною.

 

Твої ровесники у Росії мають знати правду!

Дорогі друзі,

В сьогоднішніх умовах усе українське суспільство стало на захист своєї землі. Чи можуть долучатися до цього школярі ? Так, можуть. Ми ініціюємо акцію «Росіяни мають знати правду». Російська пропаганда є поки ще потужною, але водночас дуже вразливою, бо сіє брехню та ворожнечу.

Ви - одні з тих, хто може легко розгромити її, бо правда на нашій стороні.

Знаходьте у соцмережах своїх російських ровесників, пишіть їм гідні звернення, залишайте коментарі на молодіжних форумах, надсилайте у Росію фото та відео з реальними подіями в Україні.

Повірте, зброя правди є не менш потужною за ракетні комплекси

Україна понад усе!

#STOPPUTIN #STOPWAR #stoprussia

УВАГА! 

Бліц-опитування до розділу "Світ інформації, мас-медіа та медіаграмотність". 

Школярі, вчителі та всі причетні до предмету «Громадянська освіта»,
ми приготували для Вас цікавинку, яка точно не залишить нікого байдужим!

На нашому сайті citizen.in.ua, Ви маєте можливість взяти участь у дебюті жвавого інтерактиву. Головне – пам’ятайте, що ми завжди раді Вашій активності на нашому сайті. Тож  долучайтеся! Все дуже просто: натискаєте на серденько під цим текстом, а далі – автоматично опиняєтеся на цікавому бліц-опитуванні "Світ інформації, мас-медіа та медіаграмотність". 

 ❤️ Красное сердце эмодзи — Значение, Скопировать

 

Ваш citizen.in.ua        

 

Шановні колеги!
Маємо приємність повідомити Вас про те, що ми готові поділитися із вчителями посібником "3D Демократії: думаємо. Дбаємо, діємо". 
Детальна інформація про те, як замовити посібник за посиланням: https://citizen.in.ua/order_book.php

Навчання вже почалося, і це означає, що час дізнаватися нове. 
Підготували декілька корисних матеріалів з громадянської освіти, які точно стануть у нагоді під час навчання. 

Корисні ресурси ви знайдете за посиланням

Наші переваги

Сайт http://citizen.in.ua - це своєрідний WEB-майданчик підручник з курсу громадянської освіти для учнів 10 класів.
Його основні цілі полягають у наступному:

Легкий доступ

Легкий доступ учням до всієї додаткової інформації, якої з лихвою має вистачити для знання предмету на оцінку "відмінно"

Зручність використання

Онлайн-майданчик для зручної індивідуальної та групової роботи однокласників зі своїм вчителем. Дозволити педагогам та батькам відшукати важливу документацію по курсу

Автоматизовані процеси

Автоматизований процес оцінювання школярів та інструменти для налагодження комунцікації між представниками різних шкіл і порівняння здобутків їхніх учнів

Ми на карті

зацікавились проектом? Приєднуйся до нас!