logotype
Вже маєш аккаунт?

Шановні користувачі, вітаємо Вас на онлайн-платформі з громадянської освіти citizen.in.ua.

Запропонований вашій увазі сайт представляє собою дві версії онлайн роботи у ході вивчення курсу громадянської освіти: онлайн-курс та інтерактивний підручник.

Перша версія (онлайн- курс) побудована за принципом, що містить навчальні відео від кращих вчителів/ок громадянської освіти, експертів/ок-практиків, обговорення, тести та завдання з можливістю зворотнього зв’язку. Розділи відкриватимуться поступово і стануть у нагоді під час вивчення курсу в рамках освітнього процесу чи самостійно.

Друга версія (Інтерактивний підручник) має на меті використання лише текстових та статичних візуальних матеріалів.

Зареєстровані користувачі можуть на власний вибір вибирати модель навчання як у форматі Онлайн-курсу так і у форматі Інтерактивного підручника, або проводити змішану діяльність, на власний вибір.

Сайт відкритий до співпраці із учнями/ученицями 10 класів, котрі вивчають курс громадянської освіти, вчителями відповідного курсу а також з усіма бажаючими, хто бажає пройти навчання за програмою шкільного курсу громадянської освіти.

Відповідно зареєстровані на сайті користувачі можуть проходити навчання як у формі індивідуальної так і колективної взаємодії.

Індивідуальний формат вивчення курсу громадянської освіти передбачає самостійну організацію процесу ознайомлення із певними розділами та темами курсу, а також електронну фіксацію як щоденної активності, так і проходження підсумкового оцінювання (тести) за кожним розділом. В кінці проходження курсу за індивідуальним форматом користувачі матимуть змогу отримати онлайн Сертифікат.

Колективний формат передбачає реєстрацію та залучення до роботи впродовж навчального року учнів певного класу та їх локального вчителя. Зареєстровані учні мають можливість комунікувати як зі своїми ровесниками із різних регіонів України, так лише зі своїми однокласниками та конкретним вчителем.

При цьому вчитель громадянської освіти має наступні можливості:

- впливати на характер домашніх завдань до кожного теми;

- ознайомлюватися із роботами учнів свого класу та оцінювати їх,

- ознайомлюватися із інформацією в електронному класному журналі про характер та обсяг роботи учнів класу у ході вивчення певної теми;

- проводити на базі сайту підсумкове оцінювання за кожним розділом курсу
Вчитель, котрий впродовж року разом зі своїми учнями/ученицями використовував онлайн платформу у ході вивчення курсу громадянської освіти, має право отримати сертифікат про проходження онлайн-курсу з громадянської освіти ( як документ, що засвідчує проходження підвищення кваліфікації).